Konuma Git

Kaporta

Kaporta

Kaporta

Kaporta servisimizin uzmanları aracınızda oluşan kaporta hasarları için gerekli ekspertiz hizmetini yaptıktan sonra müşterilerine çözüm önerilerini sunar ve akabinde hızlı bir şekilde aracın onarımı yapılıp son kontrolleri yapılarak araç teslimi gerçekleştirilir.

Kaporta parça değişimleri, kaporta düzeltme, parça ekleme vb. gibi tüm oto kaporta hasarlarına dair onarım işlemlerini uzman personellerimiz ve teknik donanımımız ile profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Kaporta onarımı konusunda uzun yıllara dayanan ve %100 müşteri memnuniyeti çerçevesinde süregelmiş olan birikim ve tecrübelerimizin, bu sektörde tanınır olmamızın verdiği güvenle birlikte müşterilerimize bekledikleri hizmeti eksiksiz bir şekilde sunmaktayız. Müşterilerimize sağladığımız tüm oto kaporta hizmetlerimizde 1 yıl garanti sunmaktayız. Tüm kaporta hasarlarınız, firmamız güvencesi ve son teknolojisiyle onarılmaktadır.

Tüm markalarda ve tüm modellerde binek araçların gerek yedek parça teminleri, gerekse montaj işlemleri, gerekse de kaporta boyama işlemlerine kadar tüm hizmetlerimiz son model cihazlarımızla ve elbette ki son teknoloji fırın sistemi ile gerçekleştirilmektedir.