Konuma Git

Elektrik - Elektronik

Elektrik - Elektronik

Elektrik - Elektronik

Tüm elektrik ve elektronik arızalar elektrik bölümümüzde kontrolden geçirilip herhangi bir arıza var ise orijinal parçaları ile değiştirilerek tamiri yapılmaktadır.

Aracınızın elektrik ve elektronik aksamında ortaya çıkan tüm arızalar, firmamızın uzman teknisyenleri tarafından titiz ve kaliteli bir çalışma ile tespit edilerek giderilmektedir.
Oto elektrik şikâyeti ile servisimize gelen araçları öncelikle diagnostic test cihazlarımızla birlikte test etmekteyiz. Daha sonrasında arıza tespit edildiğinde bunu müşteriye aktarmakta, müşterinin bilgisi ve talebi dâhilinde ise uzman teknisyenlerimizce onarım işlemine başlamaktayız.

Firmamız güvencesiyle sunmuş olduğumuz oto elektrik arızaları ve onarımları:


Akü Şarj ve Satış, Sigorta Arızalarının Giderilmesi, Far Ayarı, Merkezi Kilit, Elektrikli Cam Sistemleri Bakım ve Onarımı
Her Türlü Ampul Değişimi, Marş ve Şarj Dinamosu Tamir ve Bakımı, Tesisat Tamiri ve Yenileme, ABS Fren Sistemi, Beyin Tamiri, Rezistans Arızaları, Alarm Sistemleri, Gösterge Kontrol Ünitesi Onarımı, VCD & CD & Ses Sistemleri Onarımları, Görüntülü Park Sensörleri,Sigorta Panosu Kontrol Ünitesi Onarımı Xenon Far Dönüşüm Kitleri, Oto Navigasyon Sistemleri, Araç Takip Sistemleri, Kesintisiz Güç Kaynakları,Anahtar Kodlama