Konuma Git

Mini Onarım

Mini Onarım

Mini Onarım

Hayatımızda çok önemli bir yere sahip olan araçlarımızın ve otomobillerimizin tamirini ve bakımını yaptırmak oldukça önemlidir.

Araçlar kolay kolay büyük hasar ile karşılaşmazlar. Yani eğer kaza sonucu bir hasar meydana gelmemişse söz konusu büyük bir hasar meydana gelmez. Ancak araç için de zaman zaman küçük ölçekli hasarlar meydana gelebilir. Bu hasarlar kaporta veya aracın başka bir bölümünden kaynaklanabilir. Söz konusu olan bu hasarlara aslında aracın görünümünü en az büyük ölçekli hasarlar kadar etkiler ve bozar. Görünümün en büyük ögelerinden birisi olan boya da özellikle dikkat edilmesi gereken ve tamiri için, yenilenmesi için zaman kaybedilmeyecek bir mahiyete sahip parçalardan birisidir.

Görünüm Kalitesi


Söz konusu olan araçlar bazen plastik tampon gibi özelliklere sahip olabilir. Bu da zarar görme ve dolayısıyla da hasar alma ihtimalini bir kat daha arttırır. Bunun dışında araç için ufak da olsa çok önemli olan iç döşeme de özenle dikkat edilmesi gereken konular arasındadır. Firma olarak biz de bu tarz dokunuşları yaparak sahip olduğunuz aracın çok daha güzel ve kullanışlı olmasını sağlıyoruz. Yine ön cam konusunda da ufak tefek sorunlarınıza en orijinal tamirleri yapıyor ve aracınızın eskiden çok daha yeni ev iyi olmasını sağlayabiliriz.