Konuma Git

Km Yağ Bakımı

Km Yağ Bakımı

Km Yağ Bakımı

Kullanmış olduğunuz araçlarda sorun yaşamamak ve araçlarınızın arıza yapmadan kullanılabilmesi için motor yağı kontrolünü düzenli yapmalısınız.

Araçlarınızda km’sine göre yağ bakımlarını düzenli yaptırdığınızda aracınızda kolay kolay arıza meydana gelmeyecektir. Bizler araç bakım servisi olarak tüm müşterilerimize, ne zaman yağ değişimi yapabileceklerini söylüyoruz. Motor yağ filtresi değişimlerini yaptığımızda etiket yazarak müşterilerimizin km kontrolü yapmasını sağlıyoruz. Ayrıca belirli aralıklarla araçlarının yağ durumlarını ve seviyesini kontrol etmelerini sağlıyoruz.

Yağ Değişiminin Önemi


Firmamız, araçlarda yağ bakımlarının zamanında yapılması ve yağ değişiminin önemi konusunda, tüm müşterilerini bilgilendirmektedir. Motor yağı seçimi yaparken, araçların modellerine göre yapıyor ve en kaliteli yağ çeşitlerinin kullanılmasını sağlıyoruz. Araç yağı değişimi kullanılan yağın özelliklerine göre belirli km’lerde yapılmaktadır. Servisimizde yağ değişimi işlemlerini hemen yaptırabilir ve hiç beklemeden aracınızın yağ bakımlarının ve değişimlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Sürekli çalışan mekanik sistemlerin düzenli olarak yağlanması ve hareketli parçalar arasındaki sürtünmenin en aza indirilmesi gerekir. Araçlarda kaliteli yağ kullanarak, hem aracın düzenli çalışmasını hem de çalışan parçaların korunmasını sağlıyoruz.